VYDVA

Manželku překvapuji pořád i maličkostmi. Třeba dnes jsem jel nakoupit a zkrátil jsem jí nový pásek.

Václav Hoffman, podnikatel

Zobrazit více »

O KAMPANI

Je čtvrthodina denně věnovaná pouze manželce/manželovi příliš? Neuvěřitelně málo? Nereálné? Nesmysl? Má být manželství dlouholetá usilovná práce, nebo je to „správně“ přirozené soužití, které funguje samo o sobě? V kampani VY DVA se budeme 365 dní ptát na jednu otázku. Co jste dnes udělali pro svou manželku nebo svého manžela? Budeme chtít vědět, jak to máte VY DVA. Budeme rádi, pokud odpovíme nám,své manželce, manželovi nebo i sami sobě. Potom to bude dávat celé smysl.

Medailonky

Karel Sladký, podnikatel

Karel Sladký, podnikatel

středa, 30. května 2018

33 let v manželství

Momentálně se o sebe s manželkou staráme navzájem, jsme oba nemocní, máme chřipku. Včera ráno jsem manželku odvezl k lékaři, na vyšetření tam čekala celé dopoledne.

Více info »
Petra Jakšová, na mateřské dovolené

Petra Jakšová, na mateřské dovolené

úterý, 29. května 2018

4 roky v manželství

O manžela jsem se teď denně starala, byl čtrnáct dní nemocný. Byli jsme pořád spolu. Když se uzdravil, ani se mu ode mě nechtělo. Jsme spolu vlastně už šest let a náš vztah mi připadá stejný jako na začátku.

Více info »
Hanka Landová, knihovnice

Hanka Landová, knihovnice

neděle, 27. května 2018

14 let ve vztahu

Dnes jsem se svým mužem šla kontrolovat, jak se daří či nedaří čejkám na jednom jihočeském poli mezi dvěma jihočeskými lesy. Můj muž je - mimo jiné - vášnivý ornitolog. Někdy na výpravy vyrážíme všichni, i s dětmi.

Více info »
Petra Kynclová, kosmetička na rodičovské dovolené

Petra Kynclová, kosmetička na rodičovské dovolené

sobota, 26. května 2018

Ve vztahu 9 let

Dnes jsem partnerovi k snídani udělala kafičko, které si většinou dává až v práci. Pak jsme mu s dětmi odvezla oběd do práce, protože si ho zapomněl doma.

Více info »
Lukáš Vyhnanovský, pracovník v sociálních službách

Lukáš Vyhnanovský, pracovník v sociálních službách

pátek, 25. května 2018

7 let v manželství

Utrhl jsem pro tebe sedmikrásku. I když vím, že by bylo ještě potřeba pohlídat děti, umýt nádobí, vytřít a udělat spoustu dalších věcí, které ty děláš běžně. Hlavně bych tě chtěl brát jako sobě rovného partnera.

Více info »
 

PARTNEŘI

Logo R51
Barbar
Český rozhlas České Budějovice
CHCIWWWSTRANKY.CZ