VYDVA

Jsem se svým manželem téměř 15 let, a protože je to mlsoun, tak mu čas od času koupím nějakou...

Kristýna Válková, Controllerka – aktuálně na mateřské dovolené

Zobrazit více »

O KAMPANI

Je čtvrthodina denně věnovaná pouze manželce/manželovi příliš? Neuvěřitelně málo? Nereálné? Nesmysl? Má být manželství dlouholetá usilovná práce, nebo je to „správně“ přirozené soužití, které funguje samo o sobě? V kampani VY DVA se budeme 365 dní ptát na jednu otázku. Co jste dnes udělali pro svou manželku nebo svého manžela? Budeme chtít vědět, jak to máte VY DVA. Budeme rádi, pokud odpovíme nám,své manželce, manželovi nebo i sami sobě. Potom to bude dávat celé smysl.

Medailonky

Lukáš Vyhnanovský, pracovník v sociálních službách

Lukáš Vyhnanovský, pracovník v sociálních službách

pátek, 25. května 2018

7 let v manželství

Utrhl jsem pro tebe sedmikrásku. I když vím, že by bylo ještě potřeba pohlídat děti, umýt nádobí, vytřít a udělat spoustu dalších věcí, které ty děláš běžně. Hlavně bych tě chtěl brát jako sobě rovného partnera.

Více info »
Markéta Prostějovská

Markéta Prostějovská

čtvrtek, 24. května 2018

4,5 roku v manželství

Dnes jsem svého manžela přivítala několika polibky, když přišel z práce domů. Hlásil, že má strašný hlad. Tak jsem se o něj postarala a připravila mu teplou večeři.

Více info »
Lucie Zemanová, rodičovská dovolená

Lucie Zemanová, rodičovská dovolená

středa, 23. května 2018

Téměř 13 (18 let ve vztahu)

Ve všední dny je tak málo času...vyřídila jsem za manžela telefonát, do kterého se mu tááák nechtělo, poslala mu milou zprávu. Jen tak. Možná že zvládnu místo něj dovymalovat kuchyň,

Více info »
Lída Jiroutová, zprávařka

Lída Jiroutová, zprávařka

úterý, 22. května 2018

9 let v manželství

Přitulila jsem se k němu. Po dlouhé době jsme si s manželem dali společnou kávu a měli pěkný večer. Podobné chvilky jsou nám vzácné i po osmnácti letech, co jsme spolu.

Více info »
Otakar Gabriel, dispečer

Otakar Gabriel, dispečer

pondělí, 21. května 2018

40 let v manželství

Protože jsem sportovně založený a jezdím s vnukem Kubou na Slavii, na manželku musím být hodný a jezdím s ní na zahradu. Letos oslavíme společných čtyřicet let, a tak jsme si dali dárek, v květnu poletíme do Dubaje.

Více info »
 

PARTNEŘI

Logo R51
Barbar
Český rozhlas České Budějovice
CHCIWWWSTRANKY.CZ