VYDVA

Manželku překvapuji pořád i maličkostmi. Třeba dnes jsem jel nakoupit a zkrátil jsem jí nový pásek.

Václav Hoffman, podnikatel

Zobrazit více »

O KAMPANI

Je čtvrthodina denně věnovaná pouze manželce/manželovi příliš? Neuvěřitelně málo? Nereálné? Nesmysl? Má být manželství dlouholetá usilovná práce, nebo je to „správně“ přirozené soužití, které funguje samo o sobě? V kampani VY DVA se budeme 365 dní ptát na jednu otázku. Co jste dnes udělali pro svou manželku nebo svého manžela? Budeme chtít vědět, jak to máte VY DVA. Budeme rádi, pokud odpovíme nám,své manželce, manželovi nebo i sami sobě. Potom to bude dávat celé smysl.

Medailonky

Michala Kynclová, matka na plný úvazek

Michala Kynclová, matka na plný úvazek

čtvrtek, 22. března 2018

4 roky v manželství,

Dnes jsem pro svého manžela ještě asi nic neudělala, kromě každodenního objetí, objímám ho často:-) Ale jednou za čas se obětuji a koukám s ním třeba na Star Wars a ostatní fantasy filmy.

Více info »
Daniel Kyncl, grafik a ilustrátor

Daniel Kyncl, grafik a ilustrátor

středa, 21. března 2018

4 roky v manželství

Dnes jsem toho zatím moc nestihl, ale třeba ráno když vstávám do práce tak krmím našeho půlročního syna, aby si mohla žena přispat.Snažím se jí občas překvapit nějakou maličkostí.

Více info »
Jana Šebestová, učitelka

Jana Šebestová, učitelka

úterý, 20. března 2018

1 rok v manželství

Dnes jsem manželovi pomáhala smontovat skříně. Když tak o tom přemýšlím, nejvíc jsem pro něj udělala tím, že jsem si ho vzala. To má na několik let dopředu vybráno. 

Více info »
Tomáš Kučera, marketingový ředitel HC Motor

Tomáš Kučera, marketingový ředitel HC Motor

pondělí, 19. března 2018

6 let v manželství

Ráno jsem mé milované uvařil kafe, což je to jediné, co umím uvařit. A pak jsem se jí po příchodu z práce pokusil ulevit od starostí o děti, protože tahle její „práce“ je nejnáročnější na světě.

Více info »
Svatava Vašková, coolinářka

Svatava Vašková, coolinářka

neděle, 18. března 2018

5 let v manželství

Všechno to, co manžel nestíhá, protože jezdí do práce: odvedla jsem dceru do školky, nakoupila, uvařila oběd a večeři, vyzvedla dceru ze školky, dovezla ji na kroužky. A tak každý den furt dokola.

Více info »
 

PARTNEŘI

Logo R51
Barbar
Český rozhlas České Budějovice
CHCIWWWSTRANKY.CZ