VYDVA

Manželku překvapuji pořád i maličkostmi. Třeba dnes jsem jel nakoupit a zkrátil jsem jí nový pásek.

Václav Hoffman, podnikatel

Zobrazit více »

O KAMPANI

Je čtvrthodina denně věnovaná pouze manželce/manželovi příliš? Neuvěřitelně málo? Nereálné? Nesmysl? Má být manželství dlouholetá usilovná práce, nebo je to „správně“ přirozené soužití, které funguje samo o sobě? V kampani VY DVA se budeme 365 dní ptát na jednu otázku. Co jste dnes udělali pro svou manželku nebo svého manžela? Budeme chtít vědět, jak to máte VY DVA. Budeme rádi, pokud odpovíme nám,své manželce, manželovi nebo i sami sobě. Potom to bude dávat celé smysl.

Medailonky

Jaromír Kročák, architekt

Jaromír Kročák, architekt

čtvrtek, 12. dubna 2018

33 let v manželství

Celkem nic neobvyklého. Ptát se na dnešek je jako vystřihnout jedno políčko z celovečerního filmu. Také slovo „udělat“ mi evokuje spíše výrobu poličky. Raději bych volil slovo „darovat“.

Více info »
Jan Stejskal, podnikatel

Jan Stejskal, podnikatel

středa, 11. dubna 2018

1 rok v manželství

Dnes jsem koupil zahradní sezení. Právě jsme se vrátili z třítýdenní dovolené. Tak myslím, že mám na pár dnů vybráno. Hlavně bych chtěl říct, že jsem se hlavně naučil manželku do ničeho nenutit. Ale trvalo mi, než jsem...

Více info »
David Jan Žák, spisovatel

David Jan Žák, spisovatel

úterý, 10. dubna 2018

Má žena se ze čtvrtka na pátek moc nevyspala. Anežka se až příliš často budila, chtěla k prsu, a sotvaže Lenka usnula, budila ji svým pláčem a věčným převalováním v posteli.

Více info »
Jitka Stolz, zdravotní sestra

Jitka Stolz, zdravotní sestra

pondělí, 9. dubna 2018

2 roky v manželství

S Wernerem jsem čtyři roky, z toho dva roky v manželství. Protože jsem celý víkend sloužila v nemocnici, v pátek jsem mu předvařila obědy, aby měl co jíst.

Více info »
Eva Pilarová, zpěvačka

Eva Pilarová, zpěvačka

neděle, 8. dubna 2018

33 let v manželství

Dnes jsem se hned ráno – no, přiznávám, že nešlo o žádný třeskutý rozbřesk, byla to vlídná jedenáctá – na manžela mile usmála a oznámila mu, že jedu s kapelou na pět dní na Slovensko.

Více info »
 

PARTNEŘI

Logo R51
Barbar
Český rozhlas České Budějovice
CHCIWWWSTRANKY.CZ