VYDVA

Žiji s přítelem 2 roky a každý den má na stole přesně v 16:30 nachystanou kávu, večeři připravuji...

Jana Hladišová

Zobrazit více »

O KAMPANI

Je čtvrthodina denně věnovaná pouze manželce/manželovi příliš? Neuvěřitelně málo? Nereálné? Nesmysl? Má být manželství dlouholetá usilovná práce, nebo je to „správně“ přirozené soužití, které funguje samo o sobě? V kampani VY DVA se budeme 365 dní ptát na jednu otázku. Co jste dnes udělali pro svou manželku nebo svého manžela? Budeme chtít vědět, jak to máte VY DVA. Budeme rádi, pokud odpovíme nám,své manželce, manželovi nebo i sami sobě. Potom to bude dávat celé smysl.

Medailonky

Leona Niemiec, rodičovská dovolená / učitelka

Leona Niemiec, rodičovská dovolená / učitelka

středa, 9. května 2018

Většinou mám pocit, že spíš nedělám něco co chci nebo "potřebuji", aby manžel mohl dělat to, co chce a potřebuje on. Jak se píše: "Pokládejte jeden druhého za přednějšího než sebe."

Více info »
Jaroslav Sypal, herec

Jaroslav Sypal, herec

úterý, 8. května 2018

12 let v manželství

Po dvanácti letech manželství své ženě nikdy nezapomenu alespoň jednou týdně říct, že ji mám rád. Ona to ví, ale těchto pár slovíček se nikdy neomrzí.

Více info »
Břetislav Krch, finanční ředitel 

Břetislav Krch, finanční ředitel 

pondělí, 7. května 2018

15 let v manželství

Včera jsem se rozhodl, že nepojedu do práce a vyzvednu děti ze školky a ze školy. Manželka je pro mě velkou oporou a vrbou při mým dnes již bohužel denních stížnostech na situaci v práci.

Více info »
Natálie Raabová, účetní

Natálie Raabová, účetní

neděle, 6. května 2018

7 let v manželství, 11 let spolu

Manžel mi jen tak koupil květinu, protože je krasné počasí a já jemu oblíbenou čokoládu. I maličkost stačí, aby udělala člověku radost.

Více info »
Miroslav Suk, konstruktér

Miroslav Suk, konstruktér

sobota, 5. května 2018

5 let v manželství, + 20 kg

Dnes jsem instaloval v našem obýváku velice podivné "umělecké dílo", které dostala má manželka od kamarádky. I když nevím, co si o tom mám myslet…tak když MILUJEŠ, přivřeš oči.

Více info »
 

PARTNEŘI

Logo R51
Barbar
Český rozhlas České Budějovice
CHCIWWWSTRANKY.CZ