VYDVA

Manželku překvapuji pořád i maličkostmi. Třeba dnes jsem jel nakoupit a zkrátil jsem jí nový pásek.

Václav Hoffman, podnikatel

Zobrazit více »

O KAMPANI

Je čtvrthodina denně věnovaná pouze manželce/manželovi příliš? Neuvěřitelně málo? Nereálné? Nesmysl? Má být manželství dlouholetá usilovná práce, nebo je to „správně“ přirozené soužití, které funguje samo o sobě? V kampani VY DVA se budeme 365 dní ptát na jednu otázku. Co jste dnes udělali pro svou manželku nebo svého manžela? Budeme chtít vědět, jak to máte VY DVA. Budeme rádi, pokud odpovíme nám,své manželce, manželovi nebo i sami sobě. Potom to bude dávat celé smysl.

Medailonky

Markéta Prostějovská

Markéta Prostějovská

čtvrtek, 24. května 2018

4,5 roku v manželství

Dnes jsem svého manžela přivítala několika polibky, když přišel z práce domů. Hlásil, že má strašný hlad. Tak jsem se o něj postarala a připravila mu teplou večeři.

Více info »
Lucie Zemanová, rodičovská dovolená

Lucie Zemanová, rodičovská dovolená

středa, 23. května 2018

Téměř 13 (18 let ve vztahu)

Ve všední dny je tak málo času...vyřídila jsem za manžela telefonát, do kterého se mu tááák nechtělo, poslala mu milou zprávu. Jen tak. Možná že zvládnu místo něj dovymalovat kuchyň,

Více info »
Lída Jiroutová, zprávařka

Lída Jiroutová, zprávařka

úterý, 22. května 2018

9 let v manželství

Přitulila jsem se k němu. Po dlouhé době jsme si s manželem dali společnou kávu a měli pěkný večer. Podobné chvilky jsou nám vzácné i po osmnácti letech, co jsme spolu.

Více info »
Otakar Gabriel, dispečer

Otakar Gabriel, dispečer

pondělí, 21. května 2018

40 let v manželství

Protože jsem sportovně založený a jezdím s vnukem Kubou na Slavii, na manželku musím být hodný a jezdím s ní na zahradu. Letos oslavíme společných čtyřicet let, a tak jsme si dali dárek, v květnu poletíme do Dubaje.

Více info »
Zuzana Ambrožová, dělnice

Zuzana Ambrožová, dělnice

neděle, 20. května 2018

dnes 2 roky

Dneska má můj manžel narozeniny, takže se pokusím o dort a kromě několika dárečků, které dostane ho jako každý den budu často objímat, dávat mu pusy, usmívat se na něj,

Více info »
 

PARTNEŘI

Logo R51
Barbar
Český rozhlas České Budějovice
CHCIWWWSTRANKY.CZ